OLGUN ŞİMŞEK RAMO’DA

01.09.2020

0 Yorum

En son kendisini Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde izlediğimiz Olgun Şimşek Ramo’da tekrar karşımızda. Cihangir kendisinden bahsettirecek gibi duruyor. EDHO’daki Kimsesiz Yaşar rolüyle çok sevlen ve aynı karakterle aynı diziye dönmesi istenen oyuncu yeniden döndü.

OLGUN ŞİMŞEK RAMO’DA

Adana’nın kuvvetli ve iddialı dizisi Ramo İstanbul dokunuşlarıyla bizleri şaşırtırken yeni karaktterleriyle de sevindiriyor. Ramo’ya güzel bir dokunuş yapıldı. En son Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki Kimsesiz Yaşar rolüyle gönüllerde taht kuran ve diziye tekrar dönmesi istenen Olgun Şimşek Ramo‘da kendini gösterdi. Belli ki Ramo’yla büyük bir yüzleşme ve savaş başlatacak.

ECELİNE Mİ GELDİN?

Ramo’nun “Hesabı kapatmaya geldim.” dediği Cihangir bakışı ve gülüşüyle kendini belli ediyor ki oldukça iddialı. “Yakında bizzat karşısına çıkacağım.” dedi ve çıktı. Korkmadan dik durarak ve tüm kuvveti ve duruşuyla Ramo Cihangir’in karşısında. İkilinin hesaplaşması ve savaşı bizleri merak ettiriyor. Umarım Olgun Şimşek bu dizide de uzun uzun türküler söyler de kulağımız ve gönlümüz şenlenir. İkilinin yani Ramo ve Cihangir’in düşmanlıkları sonradan dostluğa dönüşür mü bilinmez ama kendini izlettireceği kesin.

SALI SAVAŞLARI

Salı günleri televizyonda büyük bir savaş başlıyor. Hekimoğlu, Menajerimi Ara, Baraj, Ramo ve Mastercheff aynı gün televizyonda. Büyük yarışta hangi dizi galip gelecek merakla bekliyoruz. Tüm dizilere başarılar diliyoruz. Cihangir rolüyle Olgun Şimşek ve Ramo ekibi bakalım bu yarışta galip gelebilecek mi? Tüm dizilerin reyting sonuçları için burayı tıklayınız.

Yazar: Meltem Güner

Meltem Güner1997 yılında İstanbul'da doğdum.Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim.Senaryo Yazarlığı eğitimi alıyorum.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ