Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

realme 9 Serisi İlkler Arasına Girecek!- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Blog » realme 9 Serisi İlkler Arasına Girecek!- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

 Dünyanın en hızlı büyüyen akıllı telefon markası realme, 5G ddestekli akıllı telefonlar için altyapı çalışmalarını sürdürüyor. güçlü büyüme ivmesini sürdürdü. realme’nin kahraman ürün grubu, realme Sayı Serisi 2021 yılının üçüncü çeyreğinde 40 Milyon sevkiyata ulaşarak aynı zamanda dünyanın en hızlı büyüyen akıllı telefon markalarından olmayı da başardı. realme’nin Sayı Serisi çok yakında yeni versiyonları ile gelmeye hazırlanıyor. İlk Pro+ ürünü de dahil olmak üzere yeni 9 Pro Serisi’ni küresel pazara sunacak ve 5G’nin tüm ayrıntılarını da bekleyenleri ile paylaşacak. realme 9 Pro Serisi, Hepsi Bir Arada 5G Sistemi ve  en yeni MediaTek Dimensity 920 5G İşlemci ile ilkler arasına girecek.

 

realme 9 Pro+, MediaTek Dimensity 920 5G İşlemcili Dünyanın İlk Akıllı Telefonlarından

 

Küresel anlamda kullanıcılarına son teknoloji ve en iyi kaliteyi ulaştırmayı öncelik haline getiren realme, 2020’den itibaren dünya çapındaki kullanıcılarına şaşırtıcı performansa sahip 5G destekli akıllı telefonlar sunmaya da başladı. Ve bu sefer 9 Pro Serisi ile, MediaTek Dimensity 920 5G İşlemci’ye sahip ilk akıllı telefonlar arasına girmenin avantajını yaşayarak, 5G ağlarını destekleyecek.

 

realme, En Hızlı Büyüyen 5G Android Akıllı Telefon Markaları Arasında 

 

Counterpoint Research Pazar Analizi şirketinin verilerine göre; realme, Hindistan, Çin ve Avrupa’da sağladığı büyüme oranıyla üçüncü çeyrekte dünya çapında en hızlı büyüyen 5G destekli akıllı telefon markası oldu. realme, 121'lik küresel büyüme oranına kıyasla yıllık 831 büyüyen 5G akıllı telefon satışlarıyla pazarı geride bırakmayı başardı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

realme 9 Serisi İlkler Arasına Girecek!- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Gazeteci Nezir Çelik, ’Hüseyin Demir, İstanbul’da neden bu kadar güçlü! ’sorusunu cevapladı. Fabrikalarda verimlilik ve hızı standardize eden ileri teknoloji- Güncel Haberler Bülten: 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe Özel Wolfteam Kadınlar Turnuvası Tramvay çalışmaları kapsamında D-100’de birer şerit trafiğe kapatıldı- Güncel Haberler Lenovo bilişim teknolojilerinin modernizasyonuna öncülük ediyor GameX 2022 Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı 19 Mayıs’ta Başlıyor- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat