Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Samsung SmartThings yeni arayüzüyle karşınızda!

Ana Sayfa » Blog » Samsung SmartThings yeni arayüzüyle karşınızda!
Google News Abone Ol

Samsung’un nesnelerin internetinin geleceğini yönlendiren öncü teknolojilerine sahip SmartThings hizmeti yepyeni güncellemeler aldı. Arayüz değişikliğini içeren yeni güncellemeler, kullanıcılara evlerini kontrol etme konusunda daha basit ve güçlü bir deneyim sunuyor.  

Samsung Electronics, bağlantılı yaşamı mümkün kılan ve nesnelerin internetinin geleceğini yönlendiren öncü teknolojiye sahip SmartThings hizmetinin yeni nesil özelliklerini duyurdu. Hizmetin mobil ve Windows masaüstü uygulamaları artık gelişmiş güncellemeleri içeriyor. SmartThings'in bağlantılı ev deneyimini basitleştirme yönündeki çalışmaların bir parçası olarak, yepyeni bir arayüz ile daha kolay ve güçlü bir kullanıcı yolculuğu ve daha hızlı yükleme süreleri sunuluyor. 

Yeni SmartThings arayüzü, hizmetin önceki sürümünden yeni sürüme sorunsuz bir geçiş sağlıyor ve bağlantılı ev deneyimlerini keşfetmeyi daha kolay hale getiriyor. SmartThings'in gelişmiş tasarımı, uygulamayı Sık Kullanılanlar, Cihazlar, Yaşam, Otomasyonlar ve Menü olmak üzere beş farklı sekmeye ayırıyor.

 • Sık Kullanılanlar: SmartThings içindeki bu yeni ana ekran, daha hızlı erişim için en sık kullanılan cihazları, görünümleri ve hizmetleri bir araya getiriyor. 
 • Cihazlar: Kullanıcıların TV'leri, ampulleri, cihazları ve daha fazlasını bağlantıya ekleyerek tüm cihazları görüntülemesine ve kontrol etmesine olanak tanıyor. 
 • Yaşam: Bu sekme, kullanıcıların fiziksel ürünleri anlamlı kullanıcı deneyimlerine dönüştüren yeni SmartThings hizmetlerini, büyüyen bağlantılı yaşam dünyasını keşfetmelerini sağlıyor. Kullanıcılar, kusursuz mutfak ve yemek hazırlama deneyimleri sunan SmartThings Cooking gibi yaşam deneyimini iyileştiren daha gelişmiş işlevler hakkında bilgi edinebiliyor.
 • Otomasyonlar: Cihazlar arasında bağlantı kurarak bir arada çalışmalarını, kapının açılması ve ışığın yanması gibi evdeki belirli koşullara yanıt verebilmelerini sağlıyor.  
 • Menü: Bu sekme, SmartThings Labs, Bildirimler, Geçmiş ve Ayarlar dâhil olmak üzere ek SmartThings özelliklerini içeriyor.    

Yeni arayüz, bugünden itibaren Android cihazlarda, en yakın zamanda da iOS cihazlarda kullanılabilir olacak. 

SmartThings teknolojisi hız kesmeden geliştirilmeye devam ediyor. Son olarak SmartThings'in Matter protokolünün ekosistemine entegre edildiği duyuruldu. SmartThings; Wi-Fi, Z-Wave, Zigbee ve son olarak Matter üzerinden cihazları en esnek biçimde birbirine bağlayabilen tek platform olarak liderliğini koruyor. SmartThings'in açık platformu, cihazları, geliştiricileri ve hizmetleri bir araya getirerek en geniş entegre ekosistemlerden birini sunuyor. Platformdaki yüzlerce onaylı marka ve milyonlarca aktif kullanıcıyla SmartThings, çoklu kullanımlar üzerinden bağlantılı yaşamdaki inovasyonları daha kolay kullanılabilir hale getiriyor.

Samsung Electronics Kurumsal Başkan Yardımcısı Jaeyeon Jung, konuyla ilgili şunları söyledi: “Yeni SmartThings deneyimini kullanıcılarımıza sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Müşterilerimize kulak vererek kullanıcı deneyimini sadeleştirmek amacıyla teknolojimize yatırım yaptık. Akıllı evlerin popülerliği artmaya devam ederken, SmartThings tüm kullanıcıların bağlantılı cihazlarla daha akıllı bir hayatın keyfini çıkarmasını sağlayan ideal bir platform.” 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Samsung SmartThings yeni arayüzüyle karşınızda! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Kanyon’un Yılbaşı Pazarı, Büyükdere Meydan’da kuruldu!- Güncel Haberler Dünyanın geleceğinde dönüşüm, dönüşümün geleceğinde haberleşme var- Güncel Haberler İş Sanat’a Bahar Geliyor- Güncel Haberler Samida İnegöllü Hayranlarıyla Buluştu- Güncel Haberler Sağlık Turizmi İçin Her Branştan Tek Hekim Planı Yürürlüğe Girdi- Güncel Haberler Yenişehirliler nostaljik açık hava sinemasının keyfini çıkardı- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat