Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Türk Telekom’dan doğa dostlarına 5 GB internet – Güncel Haberler

Ana Sayfa » Blog » Türk Telekom’dan doğa dostlarına 5 GB internet – Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Türk Telekom, doğa dostu ‘e-fatura ve SMS fatura’ uygulamasını yaygınlaştırmak için yeni bir kampanya başlattı. Kampanya ile basılı faturasını e-posta veya SMS ile dijital olarak almayı tercih eden Türk Telekom mobil bireysel müşterileri, haftalık 5GB internet kazanacak.

 

Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik eden Türk Telekom, yeni bir kampanya ile doğa dostu “e-fatura veya SMS fatura uygulamasını tercih eden müşterilerine internet hediye ediyor. 

 

Doğaya güzellik yapanlara, bir güzellik de Türk Telekom’dan…

 

Kampanya ile faturasını ilk defa e-posta ya da SMS ile dijital olarak almak isteyen Türk Telekom mobil bireysel müşterileri, haftalık 5GB internet kazanacak. E-fatura ya da SMS faturaya geçen Türk Telekom müşterileri, hediye GB kazanmanın yanı sıra kâğıt tüketimini ve karbon salınımını azaltan çevreci bir adım atacak. 

 

Kampanyaya dahil olmak isteyen Türk Telekom müşterileri e-fatura almak için “5GB e-mail adresi” yazıp 5555’e göndererek hediye internet kazanabilecek. Faturalarını kısa mesaj olarak almak isteyenler ise “5GB SMS FATURA” yazıp 5555’e göndererek kampanyaya katılabilecek. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türk Telekom’dan doğa dostlarına 5 GB internet – Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  NİLSEM kursiyerleri emeklerini sergiledi- Güncel Haberler Hakan Akkaya: “Çağla Şikel ve Ivana Sert’e gelinlik dikerim”- Güncel Haberler İBB çocukları davet ediyor: Çık dışarıya oynayalım- Güncel Haberler Mastercard Danışmanlık Hizmetleri’nde  İki Üst Düzey Atama- Güncel Haberler Yenişehir Belediyesinden KDV indirimi denetimi- Güncel Haberler Tırnaklarını yiyen Cumhurbaşkanı…!

  REYTING SONUÇLARI

  1 Ekim Pazar Reyting Sonuçları: Televizyon Dünyasının Pazar Yarışı! 30 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı 1. Sırada, İzleyiciler Merakla Bekliyordu 25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar vizyonjet - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat