Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Türkiye’nin ‘En Cool Teknoloji Marketi’ Yine Teknosa- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Blog » Türkiye’nin ‘En Cool Teknoloji Marketi’ Yine Teknosa- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Sabancı Holding iştiraklerinden, Türkiye’yi teknoloji market konseptiyle tanıştıran Teknosa, Marketing Türkiye ve Roamler Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen araştırmada, teknoloji marketi kategorisinde bu sene de “en cool marka” seçildi. Teknosa 2015 yılından beri yapılan ödül organizasyonunda gençlerin seçimiyle üst üste 6 kez aynı ödüle layık görülme başarısı gösterdi.

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin ve e-ticaretin öncü markası Teknosa, Marketing Türkiye ve Roamler Türkiye iş birliğiyle bu yıl 6’ncısı gerçekleştirilen “Cool Markalar Araştırması”nda gençlerin en havalı bulduğu markalar arasındaki yerini aldı. Teknosa, 30’u aşkın kategoride Türkiye temsili bir örneklemle yapılan çalışmada, bu sene de teknoloji marketi kategorisinde gençlerin en cool bulduğu marka olmayı başardı.

Teknosa’nın teknoloji market kategorisinde üst üste 6 kez “Cool Marka” seçildiği Cool Markalar Araştırması’na 1 Mayıs – 5 Haziran 2021 tarihleri arasında yüzde 50’si kadın, yüzde 50’si erkek, 1000 Roamler Türkiye kullanıcısı katıldı. Katılımcılar, Roamler Türkiye uygulaması üzerinden her bir kategoride “en cool” buldukları markaları, herhangi bir cevap seçeneğini işaretlemeksizin açık olarak yazarak belirtti.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye’nin ‘En Cool Teknoloji Marketi’ Yine Teknosa- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Garanti BBVA, 2021 Entegre Faaliyet Raporu’nu ilham veren sorular ve aksiyona davet eden cevaplarla paylaştı.- Güncel Haberler Yapısoft inşaat sektörünün dijital çatısı   olmaya hazırlanıyor- Güncel Haberler Medeniyetler Köprüsü Zeugma, Milliyet Arkeoloji Dergisi’nde- Güncel Haberler Başkan Soyer Doğanın Özü Sergisi’ni ziyaret etti- Güncel Haberler Ünlü Sanatçı Özgün, SMA’lı Nazlıcan’ın Sesi Oldu! SMA Hastası Minik Nazlıcan İçin Zaman Daralıyor!- Güncel Haberler Şirketlerin siber direnci CyberRes Galaxy ile artacak- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Dizilerin Kıyasıya Yarıştığı Gecede Lider Kim? 28 Kasım Reyting Raporu 27 Kasım Pazartesi Reyting Sonuçları: Selahaddin Eyyubi, Safir, Ömer, Bambaşka Biri Kimin Zirvede? 26 Kasım Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! Teşkilat ve Yargı Zirvede 24 Kasım Cuma Reyting Zaferi: Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti Arasındaki Heyecan Devam Ediyor!

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat