Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Ukrayna’da Tansiyon Biraz Gerilerken, Senatoda Stablecoinler Görüşülecek- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Blog » Ukrayna’da Tansiyon Biraz Gerilerken, Senatoda Stablecoinler Görüşülecek- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Huobi Global Araştırma Müdürü Beste Naz Süllü yaptığı değerlendirmede: "Ukrayna konusunda Putin ve Lavrov arasında geçen bir diyalog piyasanın moral bulmasını sağlarken riskli varlıklara yönelik günlük risk iştahının tazelendiğini görüyoruz.

Fakat tek tarafın Rusya olmadığını unutmadan, tamamen ılıman havaya kapılmak için biraz erken olabilir. Bugün aynı zamanda Senato’da stablecoin raporu görüşülecek. Geçen hafta Kongre’de Amerika Rekabet Yasası üzerine konuşulmuş ve onaylanmıştı. Kripto para borsalarını ve kapatma kararlarını Hazine Sekreterine bağlaya otoriter bir karar olarak değerlendirmiştik. Dünkü Fed’in kapalı toplantısının ardından Şubat ayına FOMC koyulması kararı çıkmadı. Böylelikle 15-16 Mart’taki toplantıyı beklerken, kontratlarda durum şahin tarafa döndü. 25-50bp artışın olasılığı 40, 50-75bp artışın oranı ise 60’a çıktı. ABD’de borç verme platformu BlockFi ise 50 milyon dolar SEC’e, 50 milyon dolar ise 32 eyalete vermek kaydı ile cezada anlaştı. BlockFi’ın ödediği bu ceza ile birlikte DeFi platformlarına yönelik önümüzdeki süreçlerde menkul kıymet olduğu yönünde suçlamaların önü açılmış olabilir. BlockFi 4 Mart 2019 yılından beri kripto varlıklara faiz ödemesi yapıyor fakat SEC ile olan anlaşmada 1933 Menkul Kıymetler Yasası uyarınca bundan sonra izin alması ve kaydettirmesi gerekecek. Bugün izleme listemizde HBAR, AVAX, SCRT, LUNA ve XTZ olacak. Bitcoin henüz 40.600-45.000 bölgesinden çıkabilmiş değil. Bu nedenle 45.000 – 45.500 aralığının kırılmadan işleme girek yönsüzlüğün içerisine atılmak olabilir. Halen daha Bitcoin’de beklemede kalınabilir fakat altcoinlerdeki işlemler sürdürülebilir. Böylelikle Bitcoin 2 hareket ederken, altcoinlerin daha hızlı hareketlerinden günübirlik kısa vadeli işlemlerle yararlanılabilir." sözlerine yer verdi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Ukrayna’da Tansiyon Biraz Gerilerken, Senatoda Stablecoinler Görüşülecek- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Belediye Başkanı Savran’ın Yarıyıl Tatili Mesajı- Güncel Haberler Gürsulu Genç Mucitler Projelerini Sergilediler- Güncel Haberler Sinema Akşamları Çanakkale Yolun Sonu İle Devam Ediyor- Güncel Haberler Schneider Electric, Veri Merkezleri için Geliştirilmiş İlk Sürdürülebilirlik Kılavuzunu Yayınladı- Güncel Haberler 6. Uluslararası Türkiye Mozaik Koprusu Sona Erdi- Güncel Haberler Başkan Soyer: Hedefimiz dünyanın en çok ihracat yapan ilk 5 ülkesinden biri olmak- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı? 3 Aralık 2023 Pazar Günü Reyting Sonuçları Açıklandı! Pazar Gecesi Ekranların Zirvesinde Hangi Programlar Var?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat