Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Vodafone Müşteri Hizmetleri’ne Dünya Birinciliği Ödülü- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Blog » Vodafone Müşteri Hizmetleri’ne Dünya Birinciliği Ödülü- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Vodafone Türkiye, dünyanın en prestijli ödül programlarından 16. ContactCenterWorld Ödülleri’nin dünya finalinden tam 3 ödülle döndü. Vodafone Türkiye Müşteri Hizmetleri “En İyi Müşteri Hizmetleri” kategorisinde dünya birincisi, “En İyi Teknoloji İnovasyonu – Kurumiçi Çözüm” ve “En İyi Teknoloji İnovasyonu – Canlı Destek Çözümü” ile de dünya ikincisi oldu.

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, ulusal ve uluslararası düzeydeki başarılarına bir yenisini daha ekledi. Vodafone Türkiye Müşteri Hizmetleri, çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en prestijli organizasyonlarından ContactCenterWorld’ün 16’ncı kez düzenlediği ödül programında EMEA (Avrupa, Ortadoğu, Afrika) bölge finallerinde aldığı 3 birinciliğin ardından dünya finalinden de 3 ödülle döndü. Toplam 80 ülkeden 2 binden fazla başvurunun yarıştığı organizasyonda Vodafone Türkiye “En İyi Müşteri Hizmetleri” kategorisinde dünya birincisi, En İyi Teknoloji İnovasyonu – Kurumiçi Çözüm” ve “En İyi Teknoloji İnovasyonu – Canlı Destek Çözümü” kategorilerinde ise dünya ikincisi oldu.

 

Vodafone Türkiye Müşteri Hizmetleri Direktörü Emre Silvan, şunları söyledi:

 

“Hedefimiz, müşterilerimize en iyi deneyimi sunmak. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ilk seferde karşılama oranımız, pandemi döneminden öğrendiklerimizin de katkıları ile en yüksek seviyesine ulaştı. Milyonlarca müşterimize, dijital asistanımız TOBi ve müşteri hizmetleri üzerinden sunduğumuz deneyim sayesinde memnuniyet oranımız 2 katına yükseldi. Dijitalleşen ve dijitalleştiren yetkin müşteri danışmanlarımız ile müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda 7/24 katma değerli ürünler sunuyoruz. Vodafone Müşteri Hizmetleri olarak, müşteri deneyiminde fayda yaratmaya devam eden başarılı uygulamalarımızın sonucunda aldığımız ödüllere yenilerini eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Çağrı merkezi sektörünün en prestijli ödüllerinden ContactCenterWorld’ün EMEA bölge finallerinde 3 birincilik almıştık. Şimdi de dünya finalinden 3 ödülle dönmenin heyecanı içindeyiz.”

 

Yenilikçi projeler ödül getirdi

 

“En İyi Müşteri Hizmetleri” kategorisinde dünya birincisi olan Vodafone Türkiye Müşteri Hizmetleri, yapay zeka tabanlı algoritmalarla hizmet ihtiyacını tahminleyip, müşterilerin en iyi hizmeti almasını sağlıyor. Vodafone Türkiye Müşteri Hizmetleri, uzaktan çalışma modelinin faydalarını tüm ekipleri için kalıcı hale getirerek Türkiye'nin 61 ilinde binlerce yeni iş imkanı yaratırken, organizasyonel gelişim ve müşteri memnuniyetine sağladığı katkılar ile yenilikçi iş yapış modellerini ve gelir odaklı katma değer üreten bir satış organizasyonuna dönüşüm stratejisini başarıyla sonuçlandırdı.

 

Ödül kazanan projelerden ZEUS, müşteri temsilcilerinin çağrı merkezine gelen çağrılarda farklı talepler için kullandıkları ekranları basitleştirmeyi ve bunları tek bir arayüzde birleştirmeyi sağlıyor. Bu ekran ile müşteri temsilcileri, işlemlerini daha hızlı yapabilme kabiliyeti kazandı. “Canlı Destek Çözümü” ise dijital kanal Vodafone Yanımda ve dijital asistan TOBi sonrasında, müşterilerin dijitaldeki deneyiminin devamını sağlıyor. Aynı zamanda müşteri hizmetlerini arayan müşterilere teknolojik çözümlerle proaktif hizmet sunuyor.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Vodafone Müşteri Hizmetleri’ne Dünya Birinciliği Ödülü- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Sinan Canan: İnsan dünyanın kanseri olacak – Güncel Haberler Kızılay, Metaverse Evreninde Yerini Alıyor- Güncel Haberler Kurumsal seyahat ve toplantı organizasyon hizmetleri Ebru Şallı: “Çok yakında Youtube’dayım” Aksigorta’dan Kadınlar Günü’ne Özel Hediye- Güncel Haberler ”Türkiye çoban yıldızı gibi parlıyor”- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat