Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Vodafone Red’e Gelenlere 3 Ay Netflix Hediye- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Blog » Vodafone Red’e Gelenlere 3 Ay Netflix Hediye- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Vodafone Red, sınırsız eğlence dünyasına yeni bir hizmet daha ekledi. Dünyanın lider eğlence servisi Netflix, Türkiye’de ilk kez ve sadece Vodafone Red’in tarifesine özel internetinden yemiyor. Vodafone Red’in seçili tarifelerine gelenlere ayrıca ilk 3 ay Netflix Standart Paket üyeliği hediye ediliyor.

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, müşterilerine yenilikçi ürün ve hizmetler sunmaya devam ediyor. Vodafone Red çatısı altında sunduğu sınırsız eğlence dünyasını sürekli genişleten Vodafone, müşterilerine dünyanın lider eğlence servisi Netflix’i sınırsız kullanma imkânı sunuyor. Netflix, Türkiye’de ilk kez ve sadece Vodafone Red’in tarifesine özel internetinden yemiyor. Vodafone Red’in seçili tarifelerine gelenlere ayrıca ilk 3 ay Netflix Standart Paket üyeliği hediye ediliyor.

 

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi:

 

“Müşteri alışkanlıkları ve ihtiyaçları hızla dijitalleşiyor. Dünya genelinde medya tüketimi ve dijital platformlarda geçirilen zaman ortalama 40 arttı. Vodafone Red çatısı altında dünyanın en büyük içerik sağlayıcısı markalarıyla işbirliği yaparak müşterilerimize sunduğumuz sınırsız eğlence dünyasını sürekli genişletiyoruz. Bu kapsamda, son olarak dünyanın lider eğlence servisi Netflix’i sınırsız eğlence dünyamıza dahil ettik. Netflix, Türkiye’de ilk kez ve sadece Vodafone Red’in tarifesine özel internetinden yemiyor. Üstelik, Vodafone Red’in seçili tarifelerine gelenlere 3 aylık Netflix hediye ediyoruz. Netflix’in de eklenmesiyle Red’li müşterilerimizin eğlencede sınır tanımayacağına inanıyoruz. Müşterilerimiz, Netflix ve daha fazlasını özgürce izleme imkânına sahip olacak. Yenilikçi ürün ve servislerimizle müşterilerimizin dijital deneyimlerini artırmaya devam edeceğiz.”

 

Netflix hediyeli özel tarife

 

Vodafone’un yeni kampanyası kapsamında 3 aylık Netflix hediyesi sadece Red’in seçili tarifelerine gelenlere sunuluyor. Red Sınırsız Eğlence 40 tarifesi ile, Netflix ve daha fazlası, seçilen tarifenin internetinden yemiyor. Red Sınırsız Eğlence 40 tarifesi, 40 GB mobil internet, her yöne 3500 dakika ve 250 SMS içeriğinin yanı sıra Vodafone'lular ve sabit hatlarla sınırsız konuşma ve sınırsız WhatsApp; ayrıca Sınırsız Müzik, Sınırsız Sosyal ve Sınırsız Eğlence paketleriyle öne çıkıyor. Yeni gelenler için 144 TL, Red’e yeni gelen kontratsız müşteriler için 174 TL’den sunulan tarifenin aile indirimli fiyatı ise 129 TL.

 

Netflix üyeliği nasıl alınıyor?

 

Red Sınırsız Sosyal 25, Red Sınırsız Video 30 ve Red Sınırsız Eğlence 40 tarifelerinden birine yeni gelen abone, Vodafone Yanımda uygulaması ya da Hoşgeldin SMS’inde belirtilen vftr.co/eglenceyanimda linkine tıklayarak Eğlence Yanımda platformuna yönleniyor. Eğlence Yanımda platformuna Vodafone’a geldiği GSM ile giriş yapan abone, ana sayfadaki Netflix ve daha fazla içeriğin teklifine tıklayarak üyelik işlemlerini tamamlıyor. Abone, Netflix uygulamasını indirerek 3 ay boyunca paketten yararlanabiliyor. Hediye edilen Netflix üyeliği bittikten hemen sonra müşteriden alınan iki aşamalı onay sonrası, müşteri seçmiş olduğu Netflix planını Vodafone faturasına yansıtarak üyelikten yararlanmaya devam edebiliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Vodafone Red’e Gelenlere 3 Ay Netflix Hediye- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Birbirinden uygun fiyatlı teknolojik ürünler 16 Eylül haftası A101 Marketlerinde! – Güncel Haberler Turktrade’in 25. Olağan Genel Kurulu’nda Yönetim Belirlendi- Güncel Haberler “Yaftalı Tabut” Nilüfer’de sahnelenecek- Güncel Haberler Ali Rıza Saysen fidanlarda yaşayacak- Güncel Haberler Likya’nın antik kadırgalarının izlerini taşıyan seramik eserler sergisi, Kıbrıs Modern Sanat Müzesi’nde sanatseverlerle buluşacak- Güncel Haberler Uğur Mumcu Foça’da Anıldı- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  27 Kasım Pazartesi Reyting Sonuçları: Selahaddin Eyyubi, Safir, Ömer, Bambaşka Biri Kimin Zirvede? 26 Kasım Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! Teşkilat ve Yargı Zirvede 24 Kasım Cuma Reyting Zaferi: Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti Arasındaki Heyecan Devam Ediyor! Rekabetin Zaferi: 23 Kasım 2023 Perşembe Reyting Sonuçları Açıklandı, Zirvenin Sultanı ‘Hudutsuz Sevda’!

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat