Yalı Çapkını Suna Kimdir?

15.10.2022

0 Yorum

Yalı Çapkını Suna kimdir sorusu özellikle sosyal medyada bi hayli merak konusu! Star Tv’de yayın hayatına başlayan ve her yeni bölümüyle yeni hayran kitlelerin sahip olmayan devam başarılı Yalı Çapkını dizisinde Suna karakterini canlandıran Beril Pozam kimdir, nerelerde oynamıştır, Beril Pozam neler yapmaktadır sorularını sizler için cevaplamaya gayret edelim. Yalı Çapkını Suna Kimdir? (Beril Pozam) […]

Yalı Çapkını Suna Kimdir?

Yalı Çapkını Suna kimdir sorusu özellikle sosyal medyada bi hayli merak konusu! Star Tv’de yayın hayatına başlayan ve her yeni bölümüyle yeni hayran kitlelerin sahip olmayan devam başarılı Yalı Çapkını dizisinde Suna karakterini canlandıran Beril Pozam kimdir, nerelerde oynamıştır, Beril Pozam neler yapmaktadır sorularını sizler için cevaplamaya gayret edelim.

Yalı Çapkını Suna Kimdir? (Beril Pozam)

Star Tv’nin yeni projesi Yalı Çapkını dizisi Suna rolünü canlandıran oyuncu Beril Pozam’dır. Beril Pozam, 1995 yılında İstanbul’da hayata merhaba demiştir. 27 yaşındaki güzel oyuncunun yetenekleri sadece dizilerle sınırlı değil.

Hatta dizi, Yalı Çapkını Suna için en yeni işi diyebiliriz. Oldukça geniş bir tiyatro geçmişi olan Beril Pozam, aynı zamanda tiyatrolarda tercümanlık ve sahne teknisyenliği ile de meşgul. Dizi sektöründe yeni sayılan Beril Pozam ilk ekran deneyimi AVM Sakini dizisi Dedektif Öykü rolü ile 2019 yılında olmuştur.

Yalı Çapkını Suna nerelerde oynadı sorusuna gelecek olursak ise, AVM Sakini ile aynı yılda canlandırdığı Afilli Aşk Nazmiye Yenge karakteri ile büyük şöhret ve başarı yakaladığını söyleyebiliriz. Bundan sonra Akrep dizis Ayşem rolü, Olağan Şüpheliler Zeynep, Ada Masalı dizisi İdil Rolü, Baba Dizisi Sevil rolü ve son olarak da Ah Belinda adlı 2022 yapımı sinema filminde ilk beyaz perde deneyimini yaşadıktan sonrsa 2022 yılında Yalı Çapkını ekibine dahil olmuştur. 1.70 boyundaki güzel oyuncu Yalı Çapkını Suna instagram hesabı ise /berilpozam kullanıcı adıyla erişilebiliyor.

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ