Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Koç Üniversitesi Hastanesi Çocuk Polikliniği Günün Her Saatinde Ailelerin Yanında

Ana Sayfa » Blog » Koç Üniversitesi Hastanesi Çocuk Polikliniği Günün Her Saatinde Ailelerin Yanında
Google News Abone Ol

Koç Üniversitesi Hastanesi Çocuk Polikliniği, 7 gün/24 saat her branştan konusunda uzman 41 pediatristiyle çocuklarının sağlığını alanında uzman kişilere teslim etmek isteyen ailelerin yanında yer alıyor. Koç Üniversitesi Hastanesi, “Biz hasta çocuk kalmayana, tüm çocuklar iyileşene kadar yanınızdayız ve burada var gücümüzle çalışıyoruz” söyleminden hareketle ebeveynlerin acil servislerdeki pediatrist taleplerini karşılarken, polikliniklerdeki geniş çalışma saatleri sayesinde ebeveynlere çocuklarının sağlık kontrollerini hafta içi ve cumartesi günleri uzun saat aralıklarında gerçekleştirebilme imkanı sunuyor.  

Tam teşekküllü bir çocuk hastanesi niteliğine ve kapasitesine sahip Koç Üniversitesi Hastanesi Çocuk Polikliniği, yenidoğan yoğun bakım, enfeksiyon hastalıkları, alerji, endokrin, gastroenteroloji ve hepatoloji, göğüs hastalıkları, hematoloji-onkoloji, kardiyoloji, nefroloji, nöroloji, cerrahi, psikiyatri, ortopedi ve üroloji bölümlerinde, alanlarında uzman kadrosuyla günün her saatinde çocuklarının sağlığı için en iyisini düşünen ebevenylerin yanında yer alıyor. Koç Üniversitesi Hastanesi, hem 7 gün/24 saat hizmet veren Acil Pediatri Servisi hem de daha uzun süre ebeveynlerin ve çocukların yanında olmayı amaçlayan çalışma saatleri uygulaması sayesinde çocuklara ve ailelerine sağlık hizmetlerini diledikleri saatte alma imkanı sunuyor. Uzman pediatri ekibi, hafta içi 08:00-20:00 ve cumartesi günleri ise 08:00-18:00 saatleri arasında çocuk hastaları kabul ediyor. 

 

En güncel tanı ve tedavi yaklaşımlarıyla ülkenin referans merkezleri arasında bulunan Koç Üniversitesi Hastanesi Çocuk Polikliniği, 16 yataklı çocuk ve 15 yataklı yenidoğan yoğun bakım ünitesi, tek kişilik 24 odası ve 32 hastaya aynı anda hizmet verebilen polikliniğinde, 13 pediatri uzmanı, 18 yan dal pediatri uzmanı, 3 yan dal asistan doktoru ve 70 hemşire ile hizmet veriyor. 

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Koç Üniversitesi Hastanesi Çocuk Polikliniği Günün Her Saatinde Ailelerin Yanında - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Bayındır’da Haksız Fiyat, Stokculuk ve Fiyat Etiketi İle İlgili Denetimler Devam Ediyor- Güncel Haberler 34. Uluslararası Taşköprü Kültür ve Sarımsak Festivali’ne coşkulu açılış- Güncel Haberler Zeytinburnu Kültür Sanat Sezonu Açılıyor- Güncel Haberler Alerjilerin Tedavisinde Aşı Tedavisi Yapılabilir- Güncel Haberler İzmir’in ilk Gastronomi Festivali Gastrofest, 4. yılında “Geleceğe Miras: Yaşayan Toprak” temasıyla yola çıkıyor- Güncel Haberler Caner Özyurtlu; “İlk mahkeme deneyimim kira yüzünden oldu.”- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat