Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Mobil Yaşam, 2 kat çekim noktası ile Türk Telekom’da- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Blog » Mobil Yaşam, 2 kat çekim noktası ile Türk Telekom’da- Güncel Haberler
Google News Abone Ol
Mobil Yaşam, 2 kat çekim noktası ile Türk Telekom’da- Güncel Haberler

Müşterilerine yeni bir mobil yaşam deneyimi sunmak için 4.5G çekim noktası sayısını 2 yılda 2 kat artıran Türk Telekom, 3 ay cayma bedelsiz deneme imkânıyla ‘Ferah Tarifeler’i sunuyor.

 

Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik eden Türk Telekom, yenilenen altyapısı ile mobildeki çekim noktalarını 2 senede 2 kat artırarak 81 ilde iletişim sağlıyor. Mobil yaşamın ayrıcalıklarını sunan ‘Ferah Tarifeler', bol GB’ları ve paket aşımı olmayan özelliği ile öne çıkıyor.

 

‘Ferah Tarifeler’, beş farklı seçenek ile 2 GB’dan 20 GB’a kadar internet, her yöne aylık 750 dakikadan 1000 dakikaya kadar konuşma ve 250 SMS imkânı sunarken; ‘Sil Süpür’ ile aylık 5 GB internet hediye ediyor. ‘Ferah Tarifeler’, ilk 3 ay online kanaldan başvurulara özel, yüzde 15’e varan indirimler kazandırıyor. Ayrıca, ilk 3 ay cayma bedelsiz denenebiliyor.

 

Türk Telekom ile karavanda mobil yaşam…

Herkes için erişilebilir iletişim ilkesiyle çalışan Türk Telekom, yeni reklam filmi ‘Türk Telekom’la Mobil Yaşa’da ‘Ferah Tarifeler’e odaklanıyor. Reklam filminde, eğitim ve iş hayatını evden yürüten bir ailenin mobil hayata geçiş kararı anlatılıyor. Türk Telekom’un yeni ‘Ferah Tarifeler’i mavi karavanı ile yollara düşen aileyi yalnız bırakmıyor ve değişen mobil ihtiyaçlara uygun teklifler sunuyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Mobil Yaşam, 2 kat çekim noktası ile Türk Telekom’da- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

EÜ Emel Akın Meslek Yüksekokulu öğrencilerinden “Karma Temalı Öğrenci Defilesi”- Güncel Haberler Hekimoğlu 14. bölüm analizi! Tansiyonunuz Omron ile kontrol altında!- Güncel Haberler Kira artışında İstanbul yine birinci sırada- Güncel Haberler Yedi adımda evde elektrik tüketimini düşürün- Güncel Haberler Yaşlılar Günü’nü 100 Yaş Evi Üyeleri Kültür Turu ile Geçirdi- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat