Yasak Elma Dizisi Aslan Kimdir?

15.01.2023

0 Yorum

Daha önce iki kez kamera karşısına geçen yakışıklı oyuncu Sarp İkiler, bu kez de Yasak Elma dizisi Aslan karakteriyle bir kez daha karşımıza çıkıyor.

Yasak Elma Dizisi Aslan Kimdir?

Yasak Elma dizisi Aslan kimdir? Son olarak Nehir Erdoğan’ın kadrosuna katıldığı Fox Tv’nin başarılı yapımı Yasak Elma, yeni bir oyuncu transferi daha yaptı. Yasak Elma Julia karakterinin hikayeye dahil olmasıyla birlikte bazı önemli noktalarda değişmeler yaşanmıştı. Şimdi de Julia’nın burs verdiği bir üniversite öğrencisi olarak Yasak Elma Aslan rolü karşımıza çıkacak.

Bu yazıda neler var?

Yasak Elma dizisi Aslan Kimdir?

Daha önce iki kez kamera karşısına geçen yakışıklı oyuncu Sarp İkiler, bu kez de Yasak Elma dizisi Aslan karakteriyle bir kez daha karşımıza çıkıyor. 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelen genç oyuncu, Radyo ve Televizyonculuk bölümünden mezun olmuştur. Ardından iki farklı projede yer alan İkiler, Fox Tv’nin devrilmeyen çınarı Yasak Elma ekibine dahil oldu.

Yasak Elma Aslan nerelerde oynadı sorusunu soruyorsan, iyi bir dizi izleyicisi olduğuna anlamına gelir. İlk olarak Hercai dizisinin 2. Sezonunda kısa bir süre kendine yer bulan yakışıklı oyuncu Hercai Caner olarak karşımıza çıkmıştı.

Ardından 2021 yılında yayınlanan Son Yaz adlı dizide de rol kapan Sarp İkiler, Son Yaz Arda rolünde oynamıştı.

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ