Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

26 Aralık Pazar Reyting sonuçları

Ana Sayfa » Pazar reyting sonuçları » 26 Aralık Pazar Reyting sonuçları
Google News Abone Ol

26 Aralık 2021 Pazar günü yayınlanan program ve dizileri reytingleri merak konusu. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sıralaması nasıl oldu? 26 Aralık 2021 reyting sonuçları açıklandı mı? Mahkum, Teşkilat, MasterChef Türkiye reyting birincisi kim? Total, AB ve 20+ABC1 olarak ölçülen 26 Aralık 2021 Pazar reyting sıralaması haberimizde.

26 Aralık Pazar Reyting sonuçları! Teşkilat Lider

26 aralık pazar reytingleri

Reytingler hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

26 Aralık Pazar Reyting sonuçları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Türk Telekom’dan   AKM ve Beyoğlu Kültür Yolu’nda  WiFi deneyimi- Güncel Haberler Variano EC 400 Sürdürülebilir Buğday Tarımına Destek Oluyor- Güncel Haberler Gençler kurye, yetişkinler şoför olmak istiyor- Güncel Haberler Bu Hafta Vizyonda: Gerilim, Macera ve Anılarla Dolu Beş Yeni Film! Kolesterolü olan filtre, tansiyonu olan sütlü kahve tercih etmeli- Güncel Haberler AV-TEST, Kaspersky VPN Secure Connection’ın kesintisiz veri akışı becerisiyle öne çıktığını tespit etti- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat